NASZE USŁUGI

499a3b31caaf5c260a452301400d5c99_thumb_c964fe4a8e60f8f.jpeg
Naprawa obiektywów z systemem AF 

Naprawa obiektywów bardzo często jest czasochłonna, wymaga dużej staranności. Prosta z założenia wymiana np. flexa przysłony wymaga w wielu przypadkach czasochłonnego demontażu sporej ilości części. Oferujemy ​serwis obiektywów AF: Nikon, Canon i Sigma Art we Wrocławiu. Kalibracja obiektywów Sigma Art jest u nas również wykonywana. Zapraszamy jeśli zależy Ci na doskonale wykonanej naprawie. ​ ​

ertr.jpeg
Bezpłatna wycena napraw

Wycena polega na określeniu przez serwis kosztu usunięcia problemów technicznych zgłoszonych przez klienta. Proszę nie mylić wyceny z ekspertyzą.

Sknerstwo... Nie oszukujmy się, dobra usługa serwisowa nie może być za pół darmo. Co prawda, można znaleźć osoby zajmujące się naprawami foto video, które oferują swoje usługi po okazyjnych cenach ale musisz sam zdecydować czy zależy ci na pozornym zaoszczędzeniu i niepewności w używaniu sprzętu, czy wolisz zainwestować w pracę ludzi którzy mają duże doświadczenie w tym co robią, a podczas naprawy zadbają o każdy szczegół, zgodnie z wytycznymi technicznymi producenta sprzętu.

Zrzut ekranu 2021-07-01 o 21.52.39.png
Naprawa aparatów cyfrowych

Oferujemy wysokiej jakości naprawy aparatów cyfrowych Canon, Nikon i Sony ‐ wszystko to realizowane bez zbędnej zwłoki czasowej. Na dzień dzisiejszy wyceny promocyjnie bezpłatne. Realizujemy również SERWIS WYSYŁKOWY na terenie całej Europy. Czy masz coś, co wymaga naprawy? Jesteśmy tutaj dla wszystkich twoich potrzeb naprawy. Jeśli są pytania, skontaktuj się z nami.

ikelite-canon-ixus-105-obudowa-podwodna.jpeg
Naprawa obudów podwodnych 
afd23099dd2d1964b0abba9683312f17.jpeg
Naprawa cyfrowych kamer video

Fototechnik, to również serwis kamer oraz przeglądy profesjonalnego sprzętu video 4K.

Serwis profesjonalnych i studyjnych kamer oraz magnetowidów, mikserów wizji i innego sprzętu wideo wiodących producentów. Serwisujemy sprzęt dla indywidualnych Klientów, stacji TV, przemysłu, placówek medycznych oraz firm obsługujących profesjonalną rejestrację i montaż video.

Jesteśmy alternatywą serwisu producenta Ikelite w USA. Nie musisz już wysyłać do fabryki w Indianapolis, USA. Masz możliwość wykonania naprawy w Polsce, w firmie Fototechnik.

Serwis od zadań awaryjnych -nic nie jest gorsze niż odkrycie, że sprzęt ma problemy tuż przed fotografowaniem lub filmowaniem. Zadzwoń do nas od razu gdy odkryjesz problem, a my zrobimy wszystko, co możliwe, abyś miał najszybciej sprzęt gotowy do pracy w wodzie.

Terminy mogą ulec wydłużeniu jeśli zajdzie potrzeba zamówienia części zamiennych lub zaistnieją inne czynniki niezależne od naszej firmy.

serwisfotovideo_serwis_nikon_canon_sony_wrocław.jpeg