google-site-verification=DmFOiBLifoEkcQZq_Run7NH6dl0guYReaRf9OlzepSM Polityka Prywatności | ACS FOTOTECHNIK | Polska

Serwisfotovideo

ul. Łokietka 17 
50-243 WROCŁAW

Polska, Dolnosląskie
Telefon: +48 516 55 88 78
E-mail: info@serwisfotovideo.pl

  • biała ikona youtube
  • biała ikona twiter
  • biała ikona facebook
  • biała ikona Instagram

Obsługa Klienta Komisowego

Kontakt >  /  Wysyłka >

Zwroty >  /  Płatność i gwarancja >

Polityka Prywatności>

Godziny pracy:

Poniedziałek 10:00 - 19:00
Wtorek 10:00 - 19:00
Środa 10:00 - 19:00
Czwartek 10:00 - 19:00
Piątek: 10:00 - 15:00

© 2018 Tiger Group 

serwis aparatów obiektywów Canon, serwis aparatów obiektywów Sony, Fototechnik serwis aparatów obiektywów Nikon, serwis obiektywów Sigma Tamron 

INFORMACJA O CYWILIZOWANEJ POLITYCE PRYWATNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ FIRMĘ FOTOSERWIS "FOTOTECHNIK"

SKĄD MACIE MOJE DANE?

Twoje  dane zostały pozyskane legalnie, bezpośrednio od Ciebie, w trakcie zamówienia usługi lub produktu. Dane mogły zostać też pozyskane za pomocą formularza kontaktowego lub specjalnych aplikacji.

JAK MOGĘ NAWIĄZAĆ KONTAKT W SPRAWIE MOICH DANYCH?

Nic trudniejszego! W sprawie danych osobowych kontakt można nawiązać mailowo na adres info@serwisfotovideo.pl

KTO JEST ADMINISTRATOREM MOICH DANYCH?

Administratorem danych osobowych jest FOTOSERWIS,

adres do korespondencji:

ul. Langiewicza 2/4
61-502 Poznań
NIP 8792020139,

e-mail info@serwisfotovideo.pl

JAKIE PRZEPISY REGULUJĄ KWESTIE PRAWNE NINIEJSZEJ POLITYKI PRYWATNOŚCI?

Przede wszystkim unijne rozporządzenie: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (w skrócie nazywane „Rozporządzeniem”), a także krajowe ustawy o ochronie danych osobowych.

CO I W JAKIM CELU MOŻEMY PRZETWARZAĆ Z EWENTUALNIE ZEBRANYCH DANYCH?

Dane jakie będziemy przetwarzać to: imię, nazwisko, adres e-mail, numeru telefonu, NIP, adres zamieszkania.

Wszelkie informacje, które zbieramy mogą być używane z następujących powodów:

  • Aby poprawić działanie naszych usług (zawsze zmierzamy do ulepszania w oparciu o informacje i opinie, które otrzymujemy od Ciebie)

  • Realizacji umowy o świadczenie usług serwisowych (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia),

  • Realizacji prawnie uzasadnionych interesów firmy FOTOSERWIS, tj. marketingu własnych produktów i usług oraz personalizowania oferty marketingowej (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia),

  • Rozliczeń finansowych i sprawozdawczości rachunkowej (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia),

  • Weryfikacji tożsamości klienta w razie nieuregulowania należności za zamówioną usługę lub produkt (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia),

  • Ustalania, dochodzenia, obrony roszczeń, co do zasady do 10 lat z uwagi na obowiązujące terminy przedawnienia roszczeń (podstawa prawna: art. 118 i nast. Kodeksu Cywilnego).

CZY UŻYWAMY PLIKÓW COOKIE?

Tak (To niewielkie informacje, nazywane ciasteczkami (z ang. cookie – ciastko), wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedzamy i zapisywane na urządzeniu końcowym (komputerze, laptopie, smartfonie), z którego korzystamy podczas przeglądania stron internetowych. Ciasteczka umożliwiają zapamiętania logowania do serwisu czy zapamiętania danych w formularzach itp.

CZY MOŻEMY UJAWNIĆ ZEBRANE INFORMACJE OSOBOM TRZECIM?

Nie sprzedajemy osobom trzecim żadnych danych naszych użytkowników. 

Dane osobowe mogą być udostępniane w niezbędnym dla realizacji usług i wymogów prawnych zakresie innym odbiorcom tj.:

  • Biura informacji gospodarczej.

  • Rejestr dłużników.

  • Kancelarie prawne w razie powstania sporu prawnego dotyczącego realizacji usługi.

  • Firmy windykacyjne w razie nieuregulowania zapłaty za zamówioną usługę.

JAK DŁUGO MOGĄ BYĆ PRZETWARZANE MOJE DANE? 

Dane będą przetwarzane:

  • jeśli dane dotyczą zawartej z FOTOSERWIS umowy, to nie krócej niż przez okres niezbędny do zrealizowania umowy, wykonania obowiązków rachunkowych oraz przedawnienia roszczeń mogących wynikać z umowy (tj. co do zasady do 10 lat od wykonania umowy)

  • jeśli są zebrane w celu innym niż realizacja umowy, to do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie w tym celu.

ZARZĄDZANIE COOKIES

Pamiętaj, że masz możliwość samodzielnego zarządzania „cookies”. Umożliwiają to np. przeglądarki internetowe, z których korzystasz. W najpopularniejszych przeglądarkach masz możliwość:

  • zaakceptowania obsługi „cookies”, co pozwoli Ci na pełne korzystanie z opcji oferowanych przez witryny internetowe;

  • zarządzania cookies na poziomie pojedynczych, wybranych przez Ciebie witryn;

  • określenia ustawień dla różnych typów „cookie”, na przykład akceptowania plików trwałych jako sesyjnych itp.;

  • blokowania lub usuwania cookies.

Efektem zmiany ustawień w przeglądarce, w zależności od wybranej opcji, może być utrata możliwości korzystania z niektórych serwisów i usług lub z niektórych funkcji w nich dostępnych.

JAKIE POSIADAM PRAWA W STOSUNKU DO MOICH DANYCH?

Prawa, które przysługują każdej osobie to:

  • prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych(art. 15 Rozporządzenia), ich sprostowania (art. 16 Rozporządzenia),

  • prawo do przenoszenia danych (art. 20 Rozporządzenia),

  • prawo do usunięcia danych (art. 17 Rozporządzenia) przysługujące w określonych w Rozporządzeniu przypadkach

  • prawo do ograniczenia ich przetwarzania (art. 18 Rozporządzenia).

  • prawo do złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych (art. 21 Rozporządzenia).  W przypadku sprzeciwu złożonego przed realizacją umowy lub w trakcie realizacji, złożenie będzie wiązało się z brakiem możliwości realizacji części wszystkich usług w ramach umowy i może zostać potraktowane jako wypowiedzenie umowy.

  • prawo do cofnięcia zgody (art. 6 ust 1 lit a) Rozporządzenia), w przypadkach kiedy przetwarzanie odbywa się na podstawie udzielonej zgody

  • prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, że przetwarzanie twoich danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.