Szukaj
  • ACS FOTO TECHNIK

Serwis aparatów i obudów podwodnych

Centrum serwisowe podwodnych obudów i aparatów fotograficznych. Jesteśmy alternatywą serwisu każdego producenta.


Centrum serwisowe podwodnych obudów i aparatów fotograficznych.

Jesteśmy alternatywą serwisu każdego producenta.

Prowadzimy serwis dla zaawansowanych amatorów, komercyjnych fotografów i filmowców. W przypadku choćby produktów Ikelite nie musisz już wysyłać do fabryki w Indianapolis, USA. Masz możliwość wykonania naprawy w Polsce, w firmie Fototechnik.

Naprawami zajmujemy się już od 2005 roku. Jako fotografowie również świata dzikich zwierząt, rozpoznajemy potrzeby społeczności nurkowej w celu kompletnej i niezawodnej obsługi serwisowej podwodnego sprzętu fotograficznego.

Serwis od zadań awaryjnych Nic nie jest gorsze niż odkrycie, że twój system foto/video ma problemy tuż przed fotografowaniem lub filmowaniem. Zadzwoń do nas od razu, gdy odkryjesz problem, a my zrobimy wszystko, co możliwe, abyś miał najszybciej jak to możliwe sprzęt gotowy do pracy w wodzie.Wycena opcjonalnie bezpłatna Wszystko zależeć będzie od Twojej decyzji. W każdym razie pobieramy bardzo symboliczną opłatę 20 PLN za otwarcie zlecenia. Wycena to część naszej trudnej pracy. W przypadku akceptacji kosztu naprawy wycena jest bezpłatna, jeśli odrzucisz wycenę, 20 PLN przejdzie na poczet opłaty za wykonaną wycenę. Z uwagi na obowiązujące prawo cywilne (K.C. Art. 66[1]. § 1. ) nie ma możliwości uzgadniania kosztu naprawy zanim sprzęt nie trafi do serwisu.


Gwarancje Każde urządzenie, które otrzymujemy, jest obsługiwane z rozwagą i uwagą, a nasza dbałość o szczegóły pomaga zapewnić skuteczne i dokładne rozwiązanie wszelkich problemów, których doświadczasz. Wszystkie naprawy sprzętu podwodnego który serwisujemy są objęte 90-dniową gwarancją.

Opłata wysyłki Koszt odesłania sprzętu na terenie PL jedną z dostępnych firm kurierskich wynosi 22 PLN  lub 31 PLN jeśli za pobraniem.

Czas naprawy Wszystkie urządzenia są serwisowane bez zbędnej zwłoki, poza kolejnością za dopłatą +50% opcja TURBO od 1 do 7 dni roboczych, 2 opcja termin w wersji ekonomicznej usługi, do 14 dni. Terminy mogą ulec wydłużeniu jeśli zajdzie potrzeba zamówienia części zamiennych lub zaistnieją inne czynniki niezależne od naszej firmy. Po upływie 14 dni należy skontaktować się z serwisem.

Wysyłanie sprzętu do naprawy Przesyłka powinna zawierać (dołącz na kartce do sprzętu) :

Twoje imię i nazwisko

Adres e-mail

Adres zwrotnej wysyłki

Zwięzły opis problemu

​Należy wysłać na adres któregoś z naszych serwisów w PL Nadać można Inpostem lub kurierem. Ubezpiecz przesyłkę pod kątem wartości wymiany sprzętu.

Wykonujemy serwis dla marek: Nikon, Ikelite, Sony, Olympus, Nauticam, Sea & Sea, Aquatica, Gates, Inon, Subal, Isotta, Keldan, Light & Motion, 10Bar, AOI, Fantasea, Fisheye, FIX, Recsea.Chcesz skontaktować się z naszą infolinią? Zadzwoń pod numer: 516 55 88 78
33 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie